IKKOT Wrocław

II Krajowa Konferencja Otwartego Dialogu, 22-24.06.2017

Z prawdziwą radością zapraszam Państwa
do udziału w II Krajowej Konferencji Otwartego Dialogu,
która w tym roku odbędzie się w Trzebnicy w dniach 22-24 czerwca 2017.

Temat konferencji to:
„Pięć lat Otwartego Dialogu w Polsce – co osiągnęliśmy, dokąd zmierzamy?”

Zapraszamy do udziału w konferencji osoby, które już pracują w podejściu Otwarty Dialog i są gotowe podzielić się swoim doświadczeniem, ale też chcą słuchać innych. Dla osób tych zaplanowaliśmy przed konferencją  (czwartek godz.12-17) warsztat superwizyjny, który poprowadzi dr n. med. Werner Schuetze.

Zobacz ramowy program                    Warunki finansowe                   Formularz zgłoszeniowy             

Mile będą też widziani „nowicjusze”, a więc ci, którzy dowiedzieli się o wyjątkowo skutecznym podejściu terapeutycznym Otwarty Dialog i zapragnęli poznać jego zasady – może szukając pomocy dla bliskiej osoby.

Zapewne przyjadą do Trzebnicy osoby, które chcą poznać prekursorów Otwartego Dialogu w Polsce, a także dowiedzieć się więcej o planowanym na dużą skalę, innowacyjnym projekcie PO WER 4.1.

Ważnym elementem 2-dniowego spotkania będzie też  czas spędzony poza salą wykładową – zależy nam na stworzeniu społeczności, która dobrze się zna, wzajemnie się wspiera i przez cały rok czeka na kolejne, inspirujące spotkanie.

Zgodnie z  tradycją europejską,  co roku konferencja będzie organizowana w innym mieście – był Wrocław, teraz Trzebnica, a jakie miasto w przyszłym roku? – czekamy na propozycje.

A więc zachęcam do podjęcia decyzji na TAK  i już teraz zapewnienia sobie miejsca na tegorocznym spotkaniu, w wybranym przez siebie zakresie.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

W razie pytań skontaktuj się z Anną Bierską poprzez mail konferencja@otwartydialog.pl
lub telefonicznie pod numerem 786 171 537.


.
W imieniu organizatorów,

Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu
Tel.: 504 693 154
e-mail: fundacja@otwartydialog.pl