AdobeStock 246823500

24th International Network Meeting for the Treatment of Psychosis 2019 – Warszawa, 28.08. – 1.09.2019

Szanowni Państwo,

Zapraszam do udziału w międzynarodowej konferencji pn. 24th International Network Meeting for the Treatment of Psychosis, która zgromadzi – po raz pierwszy w Polsce,  praktyków i  entuzjasów Otwartego Dialogu z całego świata.

Dla osób, które są zainteresowane poznaniem historii rozwoju Otwartego Dialogu i siedmiu zasad pracy w tym podejściu, a także chcą uczestniczyć w sesji z rodziną – oferujemy w środę (28.08.) Pre-seminarium, które poprowadzi prof. Jaakko Seikkula (Finlandia).

Zgodnie z tradycją, rozpoczniemy konferencję w środę po południu od  wspólnego zaplanowania warsztatów, które odbędą się w Dniu klinicznym – czwartek (29.08.). Już dzisiaj zapraszam do przesłania  propozycji tematów tych z Państwa, którzy chcą się podzielić doświadczeniem  pracy z osobą w kryzysie i z jej siecią społeczną.

Ponieważ konferencja odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, przeznaczyliśmy Dzień otwarty,

(piątek 30.08) na:

  • wywiady z osobami, które od 2012 roku rozwijają Otwarty Dialog w Polsce
    prof Bogdan de Barbaro, prof Jacek Wciórka, dr n. med. Renata Wallner, dr. med Aldona Krawczyk, lek. med Bożena Piróg, Aleksandra Lisińska-Jarża, Beata Walter, Mariusz Panek, dr Tomasz Rowiński, prof. Maria Załuska, Anna Kossowska-Lubowicka, Monika Dąbrowska-Kowalska.
  • wykłady przedstawicieli sieci międzynarodowej
    Pina Ridente (Włochy), Izabela Ciuńczyk (Polska), prof Jaakko Seikkula (Finlandia), Magnus P. Hald (Norwegia), dr. med. Werner Schuetze (Niemcy), dr. med. Rolf Michels (Niemcy)

Sobota (31.08.) to dzień zarezerwowany na Badania i rozwój.  W sesji plenarnej usłyszymy prof Jaakko Seikkulę  i dr Luc De Bry (Belgia). Drugą część dnia przeznaczamy na warsztaty.

Jak dotychczas, ważnym elementem 4-dniowej konferencji będzie czas spędzony poza salą wykładową – zależy nam na stworzeniu międzynarodowej społeczności, która wzajemnie się wspiera i ma ze sobą kontakt przez cały rok.

Termin zapisów upływa 30 czerwca 2019, ale zachęcam do jak najwcześniejszego  zapewnienia sobie miejsca na tegorocznej konferencji.

 Rejestracja

W imieniu organizatorów,
____________________________
Regina Bisikiewicz

Organizatorzy konferencji

Polski Instytut Otwartego Dialogu
Leadership Management Polska sp. z o.o.
Foundacja Wspierania Rozwoju Społecznego “Leonardo”
EZRA Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Sp. z o.o.
Instytut Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu
Tel.: 504 693 154
e-mail: fundacja@otwartydialog.pl