Fisher

Dr. Daniel Fisher znowu w Polsce

Ponownie gościmy w Polsce dr. Daniel Fishera. jako kluczowego mówcę na konferencji „Zdrowie zaczyna się w głowie”.
Zapraszamy do Wieliczki w dniach 25-27 września 2018.  Zobacz ramowy program.

Dr  Daniel Fisher to:

LEKARZ: – amerykański psychiatra z ponad 30-letnim doświadczeniem w: szpitalach psychiatrycznych, oddziałach dziennych, poradniach lekarskich, domach seniora i środowiskowych centrach zdrowia psychicznego.

KONSULTANT: administracji Prezydenta Obamy d/s reformy Zdrowia Psychicznego w USA. Dr Fisher to członek komisji „Nowa Wolność w Zdrowiu Psychicznym,” która opracowała szczegóły reform w psychiatrii we współpracy z Białym Domem.

PACJENT: zdiagnozowany – schizofrenia, kilkakrotnie hospitalizowany zdrowy od ponad trzydziestu lat!

LAUREAT: otrzymał prestiżowa nagrodę 'Clifford Beers Award’  od Narodowego Stowarzyszenia Zdrowia Psychicznego za swoje działania na rzecz praw człowieka i pacjenta w 2002 r.

AKTYWISTA: jeden z niewielu psychiatrów w USA, który otwarcie dzieli sie doświadczeniami z okresu swojej choroby psychicznej.

NAUKOWIEC: pracował przez 5 lat w Narodowym Instytucie Zdrowia Psychicznego prowadząc badania w zakresie neurochemii. Ukończył: a) szkołę medyczną na George Washington University Medical School, b) rezydencję psychiatrii w Harvard Hospital w Cambridge, Massachusetts, c) doktorat z biochemii na University of Wisconsin, d) 4-letnie studia na wydziale Biologii na Princeton University.

OJCIEC: Dr Fisher mieszka w Cambridge, Massachusetts z żona i dwiema córkami.

Konferencja została zorganizowana dzięki otwartości wielu wspaniałych ludzi, zaangażowanych w szukanie rozwiązań w zakresie poprawy jakości życia osób z zaburzeniami psychicznymi, reprezentujących ważne instytucje publiczne i organizacje pozarządowe. Wszystkim, którzy szukają odpowiedzi na wiele nurtujących pytań życzymy aby poświęcony czas nie tylko napełnił nadzieją, ale wskazał właściwa drogę.

Ramowy program     Warunki finansowe    Formularz zgłoszeniowy    Zapisy do 23 września 2018

Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu
Tel.: +48 698 761 774
e-mail: fundacja@otwartydialog.pl