Nabór kandydatów na kurs


POLSKI INSTYTUT OTWARTEGO DIALOGU OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW 
na 8-modułowy kurs
„Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”, edycja  2023

Mamy wolne miejsca!!

REJESTRACJA

Polski Instytut Otwartego Dialogu – lider projektów służących przeniesieniu do Polski – unikalnego w skali światowej,  systemu leczenia zaburzeń i chorób psychicznych, skoncentrowanego na rodzinie i sieci społecznej
osoby doświadczającej kryzysu.

Szanowni Państwo,
Od 2011 roku – a więc już ponad 10 lat, prowadzimy działania na rzecz upowszechnienia w Polsce podejścia Otwarty Dialog. W tym czasie zorganizowaliśmy kilkanaście konferencji, seminariów, szkoleń i kursów, przygotowujących do pracy w tym podejściu. Ponad 500 absolwentów naszych kursów służy pomocą osobom doświadczającym kryzysu zdrowia psychicznego  w instytucjach publicznych i prywatnych na terenie całej Polski.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy kolejną edycję 8-modułowego kursu pn.“Otwarty Dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu zdrowia psychicznego”, który rozpocznie się w maju 2023. Kurs ten będzie miał formułę sesji online.

Zapraszamy do udziału:  lekarzy psychiatrów, lekarzy rodzinnych, psychologów, psychologów klinicznych, psychoterapeutów, terapeutów środowiskowych, pedagogów, pielęgniarki, pracowników socjalnych, kuratorów społecznych, doradców zawodowych, rodziny osób doświadczonych problemem zdrowia psychicznego, a także Asystentów zdrowienia.

Na kurs składa się 8 modułów. Każdy moduł to 16 godzin (po 45 minut).
Sesje odbywać się będą w piąte i sobota.
Opłata za kurs wynosi 5 600 zł.( możliwość rozłożenia na miesięczne raty po 700 zł)

Termin zapisów: 10 maj 2023             Ważne: Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce: platforma Zoom

ZAPISZ SIĘ 

Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu
Tel.: +48 698 761 774
e-mail: fundacja@otwartydialog.pl