10 lat rozwoju Otwartego Dialogu w Polsce oraz przygotowywania osób do roli Asystenta Zdrowienia – co osiągnęliśmy, dokąd zmierzamy?

Wrocław, 16-17 czerwiec 2023 r.

Drodzy Przyjaciele!

To już 10 lat, kiedy rozpoczęliśmy przygodę z przeniesieniem do Polski podejścia Otwartego Dialogu, a także 10 lat przygotowywania osób z doświadczeniem kryzysu zdrowia psychicznego do roli Asystenta Zdrowienia.

Nadszedł czas nie tylko na świętowanie tej rocznicy, ale też jest dobry moment na zastanowienie się, co osiągnęliśmy i jakie wyzwania stoją przed nami?

Dlatego zapraszamy Was do Wrocławia w dniach 16-17 czerwca 2023 r. na wyjątkową konferencję z udziałem zarówno praktyków w podejściu Otwartego Dialogu, jak i rodzin biorących udział w spotkaniach sieci. Szczególnie gorąco zapraszamy Asystentów Zdrowienia, a także uczestników aktualnie trwających i przyszłych kursów przygotowujących do tej roli.

Na miejsce konferencji wybraliśmy Kampus Akademii Ekonomicznej, w którym mamy do dyspozycji nowoczesną salę wykładową dla 200 osób oraz sale na spotkania w grupach warsztatowych.

Ramowy program przewiduje, że pierwszy dzień (16.06. godz. 10-18) poświęcimy Asystentom Zdrowienia, a wieczorem spotkamy się na uroczystej kolacji. Drugi dzień (17.06. godz. 9-17) dedykujemy w całości Otwartemu Dialogowi.

Aby poznać szczegółowy program konferencji, opłaty, możliwości noclegu i zapisać się -> kliknij tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Regina Bisikiewicz
prezes zarządu
Polski Instytut Otwartego Dialogu

Anna Kraucz-Mękus
dyrektor
Fundacja Opieka i Troska

Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu
Tel.: +48 698 761 774
e-mail: fundacja@otwartydialog.pl